O co chodzi?

ZDROWE KIESZONKOWE to świetny sposób na zdrową przekąskę podczas pobytu w szkole. To maszyna pełna smacznych i zdrowych produktów oraz napojów. Znajdziesz w niej kanapki, świeże warzywa i owoce, zdrowe ciasteczka, batoniki, napoje i wiele innych. Dlaczego te produkty są zdrowe? Bo wspierają Twój rozwój, dają Ci energię, dobre samopoczucie i pomagają jak najlepiej spędzić czas w szkole. Czy są smaczne? Na pewno znajdziesz wśród nich takie, które Ci odpowiadają i staną się Twoimi ulubionymi.

Jeśli tak, to świetnie. Teraz będziesz potrzebować karty lub breloka, aby zaspokoić głód lub chęć na przekąskę. Nie masz karty lub breloka? Zapytaj o nie rodziców lub nauczyciela w szkole.

Jak to działa? Dostęp do produktów jest bardzo łatwy

Śledź stan konta.
Pamiętaj, aby śledzić stan swojego konta. Gdy zacznie się zbliżać do zera - przypomnij rodzicom, aby zasilili konto.
Umiejętnie wybieraj produkty!
Dopasowuj wartość produktów do możliwości finansowych, szczególnie w sytuacji, gdy masz ustalony dzienny limit wydatków. Jaki to limit? O to spytaj rodziców, którzy mają możliwość wprowadzenia go na Twoje konto.
Odwiedzaj również regularnie naszą stronę internetową.
Śledź aktualności, zgłaszaj się do udziału w konkursach, korzystaj z materiałów graficznych, zdobywaj wiedzę, czytaj ciekawostki. Dołącz również do grona naszych znajomych na Fb, Instagramie i ask.fm.